top of page

Išskirtinės idėjos, ką dovanoti vestuvių progaVestuvės yra viena iš tų švenčių, kurios su nekantrumu laukia ir būsimieji jaunieji, ir svečiai. Pakili nuotaika, nubrauktos laimės ašaros, ore tvyrantis jausmingumas ir ypatingos akimirkos laukimas padaro šią šventę dar ilgai išliekančią visų atmintyje. Tam, kad viskas būtų tobula, ruošiasi visi šventės dalyviai. Apie būsimų jaunųjų rūpesčius ką ir bekalbėti – vestuvinių žiedų pasirinkimas, šventės planavimas, nuotakos suknelė ar jaunikio smokingas tampa kone kasdienine tema. Na, o vienas pagrindinių svečių klausimų: ką dovanoti vestuvių proga jauniesiems? Laikus, kai dauguma jaunųjų savo šventės proga gaudavo pietų servizus ir buitinę techniką, praktiškai galima vadinti praeitimi. Šiandien įsigyti norimus buitinius prietaisus nekelia jokių rūpesčių, tad prioritetu tapo kitokios dovanos jaunavedžiams. Dažniausiai pasirenkamas vienas iš dviejų variantų – dovanojami pinigai (ar dovanų čekiai) arba subtilios ir asmeniškos dovanos. Būtent pastarosios dažnai vertinamos dėl individualumo ir tampa amžinai išliekančiu prisiminimu apie ypatingą akimirką. Pasidalinsime populiariausiomis išskirtinėmis idėjomis, ką dovanoti vestuvių proga, jei norite, kad jūsų dovana būtų asmeniška, skoninga ir originali.


Personalizuotos dovanos/ meno kūriniai


Skirtingai nei prieš gerą dešimtmetį dovanoti vestuvių proga paveikslų su peizažais jau nebemadinga. Tokie meno kūriniai dažnai būdavo net nepanaudojami, nes netikdavo prie interjero ar neatitikdavo jaunavedžių skonio. Tačiau kokybiškai nutapytas jaunavedžių portretas tikrai ras sau vietą bet kuriuose namuose! Taip pat vis didesnio populiarumo sulaukia stiklo graviūros kūriniai. Tai gali būti tiek paveikslo formos dirbiniai su jaunavedžių atvaizdais, tiek modernios kompozicijos su palinkėjimų žodžiais, atliekančios ir stalo šviestuvo funkciją. Tokius meno kūrinius dovanoti vestuvių proga verta, jei jaunavedžiai vertina originalumą, o jų namų interjeras puikiai dera su moderniais elementais.


Itin asmeniškos dovanos


Apie asmeniškas ir iš dalies net intymias dovanas dažniausiai galvoja artimi jaunavedžių draugai ar giminaičiai. Tokiu atveju dovanoti vestuvių proga puikiai tinka prabangūs apatinio trikotažo komplektai, satino ar šilko patalynė. Manote, kad tokios dovanos yra per prastos tokios ypatingos šventės proga? Labai klystate! Kokybiški, prabangios medžiagos, išskirtinio dizaino apatinio trikotažo komplektai tiek savo kaina, tiek individualumo prasme verti ne mažiau nei meno kūriniai ar juvelyriniai dirbiniai. Žinoma, dovanoti vestuvių proga apatinio trikotažo kompletus dera tik tada, kai jus su jaunavedžiais sieja glaudus asmeninis ryšys ir tiksliai žinote jų dydžius bei skonį.


Dovanojamos emocijos ir įspūdžiai


Prie išskirtinių ir populiarių dovanų galima priskirti ir ne materialias dovanas. Šioje grupėje žinoma pirmauja kelionės. Šiuo atveju praktiškiau pirkti ne konkrečią kelionę, bet kelionių agentūros dovanų čekį. Tuomet jaunavedžiai galės pasirinkti norimą šalį ir jiems patogų kelionės laiką. Kalbant apie ne tokias prabangias dovanas, dovanoti vestuvių proga galima ir įvairių pramogų ar procedūrų dovanų kuponus. Pasirinkę šį variantą ir atsižvelgę į jaunavedžių pomėgius galite rinktis nuo masažų dviems kuponų, kelialapių į sveikatingumo centrus iki ekstremalių skrydžių oro balionu ar romantiškų apžvalginių skrydžių lėktuvu su asmeniniu pilotu.

Šios nestandartinės vestuvių dovanų idėjos gali būti pritaikytos pagal įvairiausius poreikius. Renkantis tinkamiausią variantą pagalvokite apie būsimus jaunavedžius. Nuoširdžios mintys apie tai, kokia dovana labiausiai pradžiugintų porą, pasufleruos atsakymą į klausimą ką jiems dovanoti vestuvių proga. Taip pat patariame dovanomis rūpintis iš anksto. Rūpesčiai paskutinėmis prieš šventę dienomis gali ne tik sukelti nerimo, bet ir blogiausiu atveju galite nespėti įgyvendinti savo sumanymo. Na, ir paskutinis patarimas – negalvokite, kad visos dovanos vertinamos pagal jų kainą. Su meile ir rūpesčiu išrinkta subtili dovana jauniesiems gali būti mielesnė už prabangius, tačiau emocijų nesukeliančius daiktus.


תגובות


bottom of page