top of page

Kaip išrinkti naktinius savo antrajai pusei?Moteriški naktiniai yra viena populiariausių dovanų, kurias vyrai dovanoja savo antrosioms pusėms. Moterys savo ruožtu tokia staigmena būna visiškai patenkintos – juk naktiniai yra neatsiejama kiekvienos moters garderobo dalis. Tačiau vyrams, nusprendusiems savo mylimąją nudžiuginti tokia asmeniška dovana, tenka nemenka užduotis, kai reikia ją išrinkti. Vyrams, nedaug nutuokiantiems apie medžiagas, dizainus ir dydžius ne visuomet sekasi lengvai išrinkti tinkamą variantą. Mes padėsime visiems, norintiems nudžiuginti savo mylimas moteris!


Medžiagos


Renkant naktinius savo moteriai pirmiausia turite nuspręsti kokios medžiagos jie turi būti. Populiariausi yra medvilniniai, šilkiniai ir viskozės moteriški naktiniai. Iš medvilnės pagamintus naktinius rekomenduojama rinktis tada, kai jūsų moteris vertina natūralias medžiagas, yra alergiška sintetinėms medžiagoms arba naktiniai bus skirti šaltesniam metų laikui. Medvilniniai moteriški naktiniai bus šiltesni už šilkinius ar viskozės naktinius. Pastarieji labiau tiks labiau vertinančioms prabangias medžiagas. Šilkiniai ir viskozės moteriški naktiniai malonūs dėvėti, sukuria prabangos įspūdį ir labiau tinka dėvėti pavasarį, vasarą ir rudenį.


Išvaizda/ stilius


Be abejo, moterims labai svarbu kaip atrodo jų miego drabužiai. Jei iš patirties nežinote kokio stiliaus moteriški naktiniai patinka jūsų mylimajai, tai galite nuspėti ir pagal jos charakterį bei temperamentą. Ramaus, drovesnio būdo moterys dažniausiai renkasi klasikinio stiliaus, maždaug kelių ilgio naktinukus ant petnešėlių ar su rankovėmis. Naktiniai gali būti puošti subtiliomis nėrinių detalėmis, tačiau jei jūsų moteris drovesnė, nesirinkite labai trumpų, daugybe permatomų detalių puoštų naktinių. Tuo tarpu jei jūsų mylimoji nevengia ir seksualesnių apdarų bei pasižymi drąsesniu charakteriu, jai puikiai tiks nėriniuoti trumpi šilkiniai moteriški naktiniai. Beje, tokie naktiniai pradžiugins ne tik ją, bet ir džiugins vyro akis.


Spalva


Ne mažiau svarbu ir tai, kokios spalvos yra moteriški naktiniai. Balta ir juoda – tai klasika. Su šiomis spalvomis niekada neprašausite pro šalį. Baltos spalvos moteriški naktiniai ypač tinka moterims, kurios įdegusios ar kurių oda iš prigimties tamsesnė. Jei norite išrinkti bet kurios kitos spalvos naktinius, pagalvokite, kokios spalvos drabužius dažniausiai dėvi moteris. Jei ji nevengia ryškių spalvų, raudoni ar rožiniai moteriški naktiniai ją be abejo pradžiugins. Na, o kalbant apie įvairiais raštais margintus naktinius, jais nenuvilsite nestandartiniu skoniu pasižyminčių merginų.


Dydis


Dažnai vyrams bene sunkiausia yra sužinoti kokio gi dydžio moteriški naktiniai bus tinkami jų antrajai pusei. Žinoma, geriausia yra žinoti moters nešiojamų drabužių dydį. Tačiau net jei jo nežinote ir neturite galimybės sužinoti, galite rasti išeitį. Jei jūsų moteris smulkaus kūno sudėjimo, jai bus tinkami S ir M dydžio moteriški naktiniai. Apvalesnių formų savininkei išrinkite L ar XL dydžio naktinius. Na, o jei moteris yra stambesnio kūno sudėjimo, dairykitės XXL ar didesnių miego drabužių. Be to, dėl dydžio galite per daug ne nerimauti. Moteriški naktiniai nėra tas rūbas, kuris turi idealiai tikti. Čia svarbiausia, kad jie nebūtų per maži. Tad jei abejojate, verčiau rinkitės didesnį variantą. Šiek tiek laisvesni moteriški naktiniai leis jaustis dar laisviau ir patogiau.

Tikimės šie patarimai bus naudingi ir vyrams, ir galbūt moterims, norinčioms išrinkti tobulus naktinukus artimai draugei ar seseriai. Be šių patarimų taip pat atminkite, kad visuomet svarbu atkreipti dėmesį ir į kokybę. Šiek tiek brangesni, tačiau kokybiški moteriški naktiniai ne tik bus patogesni, bet ir tarnaus kur kas ilgiau nei prastos kokybės gaminys.

bottom of page