top of page

Kaip išrinkti subtilią dovaną merginai?Sakoma, kad visos moterys mėgsta staigmenas, kai jos yra vykusios. Iš tiesų, gėlių gavimas net ir be progos pradžiugina kiekvieną merginą, o kartais tampa ir gera proga į santykius įnešti įvairovės ar net susitaikyti po kivirčo. Vaikinai čia stengiasi būti išradingais ir jaunimas vis dažniau tokias dovanas kaip gėlės, saldainiai ar papuošalai laiko senamadiškomis. Jie kartais išties gerai pasuka galvą, galvodami kokia dovana merginai būtų ne tik sentimentali, praktiška, bet ir šiek tiek pikantiška. Juk niekas geriau neatgaivina jausmų kaip ne banali, o jausminga staigmena. Tad kaip išrinkti dovaną merginai, jei norite, kad staigmena siųstų delikačią žinutę? Pateikiame keletą populiarių variantų!


Apatinis trikotažas/ naktiniai


Tokia dovana kaip apatinio trikotažo komplektas ar naktinukai net ir rimčiausiai merginai pažadins jausmingumą. Žinoma, tokia pikantiška dovana merginai tinka ne visuomet. Jūsų tarpusavio santykiai turi būti pakankamai pažengę, o ne pasiekę dar tik pirmųjų pasimatymų laiptelį. Taip pat būtina žinoti merginos nešiojamą dydį. Tokia dovana merginai turi būti ne tik graži ir paglostanti moteriškumą, bet ir tinkama dėvėti. Beje, renkant apatinį trikotažą, nepersistenkite. Suprantama, kad galbūt norite, jog mergina pasipuoštų seksualiais, permatomais apatiniais. Tačiau jei žinote, kad jos skoniui tai nepriimtina, verčiau pagalvokite apie kuklesnį variantą.


Fotosesija


Vis populiarėjančia dovana merginai galima vadinti dovanų čekius ir kuponus. Ne, kalbame ne apie didžiųjų prekybos centrų kuponus. Norint, kad tokia dovana pažadintų jausmus, verta pagalvoti apie tokias emocijų suteikiančias pramogas kaip kuponai fotosesijoms ar masažai žvakių šviesoje. Beje, jei jūsų mergina drąsi, o jūsų santykiai pakankamai rimti, galite netgi pasidomėti erotinėmis fotosesijomis. Tokia dovana merginai liks amžinu prisiminimu, o ir jums bus malonu matyti meniškai įamžintą savo mylimos merginos kūną.


Žaidimai tik suaugusiems


Įvairūs suaugusiems skirti žaidimai – tai labiau ne dovana merginai, bet jums abiems. Jų pasirinkimas yra pakankamai platus. Kortų, stalo žaidimų ar kitokia forma pateikiamos pramogos suaugusiems skirtos vienas kito pažinimui, linksmiems klausimams – atsakymams ar net žaidimams nusirenginėjant. Žinoma, pagalvokite apie tai, kiek rimti jūsų santykiai ir ar tokie žaidimai nebus per daug drąsus pasiūlymas. Renkantis tinkamiausią variantą pagalvokite apie tai, kokio tipo pramogos tinka pagal esamą situaciją ir jūsų su mergina statusą. Jei nesate pora jau keletą metų, galite rinktis ir pakankamai neutralius žaidimus, kuriuose pateikiami klausimai leidžia labiau pažinti antrąją pusę. Tokia dovana merginai ypač patiks, jei ji žaismingo charakterio ir laisvalaikiu mėgsta panašius užsiėmimus.


Intymiai nuteikiančios smulkmenos


Jei norite merginą pradžiuginti intymia smulkmena, taip pat turėsite iš ko rinktis. Tokiu atveju puikiai tinka masažams skirtų aliejų rinkiniai, afrodiziakai ar kvapiosios žvakės. Tokia delikati dovana merginai tinka tiek pirmaisiais pažinties mėnesiais, tiek ir esant jau tvirtiems santykiams.

Nepamirškite, kad dovana ne būtinai turi būti apčiuopiama. Kartu praleistas laikas, dėmesio rodymas ar suplanuota romantiška vakarienė žvakių šviesoje nuteikia taip pat maloniai, kaip ir materialinės smulkmenos. Taip pat žinokite, kad dovana merginai kartais suteiks daugiau džiaugsmo, kai bus gauta ne valentino dienos ar kitos šventės proga, bet visiškai netikėtai. Tokios staigmenos nuspalvina santykius ir dar kartą primena dėl ko esame būtent su tuo žmogumi.
Comentarios


bottom of page