top of page

Patarimai, norinčioms išsirinkti tobulą apatinį trikotažąApatinio trikotažo, kaip ir batų, moterims niekuomet nebūna per daug. Tačiau daugumai moterų pažįstama situacija, kai iš daugybės apatinio trikotažo nei vienas komplektukas idealiai netinka. Juk apatinis trikotažas turi atitikti ne vieną kriterijų: būti patogus, gražus, kokybiškas ir kelti tik komforto jausmą. Tik tuomet jį dėvėti bus malonu. Ne veltui sakoma, kad apatiniai moteriški kostiumėliai turi būti lyg antra oda. Pasidalinsime patarimais, kaip išsirinkti tobulą apatinį trikotažą.


Patogumas


Pirmasis kriterijus, kurį privalo atitikti apatinis trikotažas yra patogumas. Kartais, kad ir kokie gražūs bebūtų apatiniai moteriški kostiumėliai, dėl įvairių priežasčių jie sukelia diskomforto jausmą. Tad kaip prieš įsigyjant žinoti, ar apatinis trikotažas bus patogus dėvėti? Dažniausiai apatinio trikotažo patogumą lemia jo modelis. Šioje vietoje reikia atkreipti dėmesį į tris dalykus – liemenėlės petnešėles, lankelius ir kaušelius. Būtent šios dalys paprastai sukelia nepatogumus. Mažesnės krūtinės ir smulkesnio kūno sudėjimo savininkėms rekomenduojama rinktis liemenėles su siauresnėmis petnešėlėmis, o nešiojančioms didesnio dydžio liemenėles – su platesnėmis. Dažniausiai į tai atsižvelgia ir gamintojai, todėl didesnių dydžių moteriški kostiumėliai jau savaime būna platesnių petnešėlių modelių. Kalbant apie lankelius, paprastai jie priklauso nuo liemenėlės rūšies. Sportui skirti sportiniai moteriški kostiumėliai, kurie turi užtikrinti laisvą judėjimą ir komfortą, siuvami be lankelių. Tuo tarpu ne sportui, o dėvėjimui po vakarine suknele skirta liemenėlė pasirenkama su lankeliais, kurie suteikia krūtinei dailesnę formą. Liemenėlės kaušelių forma taip pat priklauso nuo modelio. Atviresni moteriški kostiumėliai su liemenėlėmis mažesniais kaušeliais puikiai tiks dėvėti po plonais vasariškais drabužiais. Na, o galinčioms didžiuotis didesne krūtine, rekomenduojama rinktis uždaresnes liemenėles su didesniais kaušeliais, kurios geriau prilaiko didesnę krūtinę. Ir, galiausiai, liemenėlės patogumas priklauso nuo to, ar tinkamai pasirinktas dydis. Niekuomet nepirkite didesnio ar mažesnio dydžio liemenėlės, kuri arba spaus, arba bus per laisva ir nepatogi. Abejojant dėl dydžio geriausia pasitikrinti pagal dydžių lentelę ir tiksliai išsimatuoti savo apimtis. Priklausomai nuo gamintojo, liemenėlių dydžiai gali būti žymimi raidėmis nuo M iki 6XL, o kaušelių dydžiai nuo 70A iki 95F.


Spalva


Apatinio trikotažo spalva – tai skonio reikalas. Tačiau pagalvokite ne vien apie tai, kokios spalvos apatiniai moteriški kostiumėliai jums gražiausi, bet ir apie tai, ar praktiškas bus tos spalvos apatinis trikotažas. Jei vasarą mėgstate dėvėti baltus ar kitus šviesius drabužius, rinkitės taip pat vienspalvias, šviesias liemenėles. Kitu atveju, tamsi, ryški ar raštuota liemenėlė persimatys pro drabužius. Beje, nors kartais tai tampa ir patrauklia stiliaus detale.


Išvaizda


Liemenėlės skiriasi ne tik spalvomis, bet ir savo išvaizda. Vientisos, besiūlės liemenėlės ypač tinka sportuojančioms ar teikiančioms pirmenybę paprastumui ir patogumui. Na, o jei jus traukia prabanga ir išskirtumas, jūsų dėmesį turėtų atkreipti moteriški kostiumėliai su nėriniais. Beje, apatinio trikotažo išvaizda priklauso ne tik nuo spalvos ir modelio. Nepamirškite, kad ir medžiaga sukuria tam tikrą įspūdį. Šilko ar aksomo liemenėles kuria prašmatnumo jausmą, na, o dėvėdamos lengvą nailono liemenėlę pasijusite it deivė – gundytoja.

Be abejo, dėmesio verti tik kokybiški apatiniai moteriški kostiumėliai. Toks apatinis trikotažas bus ir patogus, ir ilgaamžis. Ieškant kokybiško apatinio trikotažo atkreipkite dėmesį į gamintoją. Nors gerą vardą turinčių gamintojų moteriški kostiumėliai kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau kokybė šiuo atveju tikrai atsveria kainos skirtumą. Tuomet kokybišką, gražų ir patogų apatinį trikotažą galima drąsiai vadinti tobulu.

Commentaires


bottom of page